BLOG

Minulý měsíc se ve Vnitroblocku konala naše beseda s odborníky: Vždyť to byla jenom facka, která byla pomyslným završením osvětové kampaně Zastav násilí. Její součástí byla i debata s českými odborníky a s klinickou psycholožkou Barborou Jakobsen, která na besedu přiletěla až z norské organizace Alternativ til vold. Všem účastníkům moc děkujeme za zajímavou diskuzi! Celé akci předcházel kulatý stůl organizací pracujících s lidmi, kteří se dopouštějí násilí. Na tom jsme rozhodli, že kampaní naše spolupráce ani zdaleka nekončí! Další metou bude založení asociace sdružující nové i stávající programy a organizace a snaha o jejich lepší systémové ukotvení. Držte nám palce, čeká nás ještě dlouhá cesta!

OTÁZKY

CO JE
VLASTNĚ NÁSILÍ?

Nejen facky a kopance. Také křik, ponižování, výhružky nebo omezování svobody. Násilí na sebe bere na mnoho podob a někdy zůstává dobře skryto. Co jej vlastně definuje a jak se s ním můžeme vypořádat?

 

KPZ

DALŠÍ DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Asociace Zastav Násilí

Asociace Zastav Násilí

A je to tady! Kampaň Zastav násilí je možná u konce, naše práce a společné úsilí ale ještě ani zdaleka! Proto jsme založili asociaci Zastav násilí, která nám umožní efektivnější spolupráci.